У великих містах житлові комплекси впритул наближаються до очисних споруд. По периметру спальних районів в містечках і селах стоять птахофабрики і тваринні ферми, які повітря не озонують. Звідки ж береться неприємний запах в межах містах і як з ним ефективно боротися екологічним способом, щоб не маскувати і не витрачати багато часу і грошей? Ми знаємо як Вам допомогти!

Як очищають стічну воду

Столиця споживає близько 3 мільйонів кубометрів питної води на добу. При поточних обсягах споживання водосховище (8,8 км3) можна повністю прокачати через систему міської каналізації за 25 років.

У великих містах каналізаційні мережі в сумі становлять близько тисячі кілометрів. Питна вода потрапляє до споживача через систему насосно-фільтрувальних станцій і водопроводів. На цьому етапі все більш-менш ясно. Інше питання – що відбувається з нею після використання, як її очищають?

 

запах від очисних споруд

Як працюють очисні споруди

З’ясувати, як працюють очисні споруди, не складає труднощів. В мережі достатньо інформації з картинками і поясненнями етапів очищення. Передовики виробництва люблять час від часу запрошувати на свої об’єкти журналістів і блогерів.

Для нас корисно знати кілька речей. Майже у всіх великих містах задіяна централізована система водоочистки.

Всі стічні води зі сміттям стікаються в єдиний каналізаційний колектор через насосні станції. Вода проходить стадію попередньої фільтрації: решітки відсівають «дрова», ганчірки, стільникові телефони та інший великий і дрібний мотлох. Сміття вигрібають, подрібнюють і транспортують.

На наступній стадії виловлюється пісок і шлаки. Потім вода потрапляє в відстійники, де розділяється на шари, після чого йде в резервуари на біологічну очистку за допомогою активного мулу. Бактерії і мікроорганізми здійснюють процес аеробного і анаеробного бродіння. Щодо очищена і освітлена вода скидається в природне джерело (найчастіше, в магістральну річку).

Звідки ж запах?

В результаті очищення утворюються мулові відходи, від яких потрібно позбуватися. Для тих, хто живе в радіусі до кількох кілометрів від очисних споруд, саме тут виникає найбільша проблема. Як тільки вода пішла, перебродивший мул оголився, він починає сильно і неприємно пахнути.

Як боротися з запахом від очисних каналізаційних споруд

Компанія “Фільтруючі системи України” знає як екологічно та безпечно боротися з такими газами і запахами в Україні. Ексклюзивні системи очистки повітря ви можете замовити в будь-який час. Після лабораторного висновку, який ми проводимо на початку співпраці, можемо підібрати фільтруючу систему повітря, яка поглинає гази на 99,9%! Звертайтесь!

Форма 
зворотнього
 зв'язку