В даний час основне навантаження щодо забезпечення водовідведення та прийому госпфекальних стоків з більшої частини території України несуть на собі очисні споруди місцевих водоканалів. Однак більшість колекторів, за якими каналізація потрапляє в потужності цих споруд, вимагають санації, очищення і регулярного технічного обслуговування. Діаметри основних каналізаційних колекторів становлять від 1 до 2,5 метрів. Однак динаміка розвитку українських міст на найближчі 20-30 років вимагає від міської влади створення більш досконалої і масштабної системи відведення каналізаційних стоків.

Перспектива прокладки в місті сучасних водовідвідних колекторів глибокого закладення великого діаметра може вирішити проблеми з каналізаційними стоками.

Подібні інженерні споруди сьогодні активно створюються в розвинених країнах методом підземної тунельної проходки.

Боротьба з запахами від колекторів глибокого закладення 

Компанія “Фільтруючі системи України” представляє в Україні новітні технології по боротьбі з каналізаційними газами і запахами від колекторів глибокого закладення. Якщо Вас турбують надокучливі запахи від каналізації, ми підберемо Вам індивідуальне обладнання. Фільтри для очистки повітря від запаху каналізації усувають запахи і поглинають гази на 99,9%.

Форма 
зворотнього
 зв'язку