Целюлозно-паперове виробництво — джерело неприємних запахів, що часто походять від сірководню, меркаптанів і діоксиду сірки, що утворюються в процесі виробництва. На щастя, наше обладнання пропонує природне і ефективне рішення для нейтралізації цих запахів і всіх інших, пов’язаних з целюлозно-паперової промисловістю. Устаткування компанії “Фільтруючі Системи України” надійно видаляє запахи при виробництві паперу.

Крафт-целюлоза використовує тепло і хімічні речовини для подрібнення деревної тріски для виготовлення паперу. В результаті цієї реакції утворюються газоподібні сполуки сірки, звані «сумарно відновлена ​​сірка» або гази TRS. Запах, пов’язаний з газами TRS, часто описується як «тухла капуста» або «тухлі яйця».

На додаток до млинів з крафт-целюлози, запахи можуть виходити від очищення стічних вод, млинів сульфітної целюлози і звалищ. Кожен з цих джерел має свій особливий запах.

Великі виробники паперу і целюлози неодноразово використовували обладнання компанії “Фільтруючі Системи України” для боротьби з запахами навколо лагун з чорним лугом, первинних очисних ставків і полігонів.

Де можна купити фільтри для очищення повітря

ТОВ “Фільтруючі Системи України” спеціалізується на обладнанні по фільтрації. Замовити його можна на нашому сайті через форму зворотнього зв’язку в будь-який зручний час. Досвідчені інженери розробляють індивідуальне обладнання для нейтралізації запахів і запобігання їх впливу на людство. Купити обладнання можна в Києві, доставляємо в будь-який куточок України безкоштовно!