Термінали аеропортів вимагають установки високоякісних повітряних фільтрів тому володіють великою пропускною здатністю. Більшість матеріалів для повітряних фільтрів мають короткий термін зберігання і потребують частої заміни. “Фільтруючі Системи України” виготовляють повітряні фільтри, що володіють тривалим терміном експлуатації, що забезпечує високу ефективність фільтрації. Наші фільтри широко використовуються в великих аеропортах.

Навколишнє середовище навколо аеропортів сильно забруднена часточками і газоподібними забруднювачами. Наша компанія пропонує повний спектр продуктів для фільтрації, щоб задовольнити всі вимоги аеропортів. Ці продукти усувають неприємні зовнішні забруднювачі і забезпечують чистий і комфортний повітря для дихання для пасажирів і персоналу аеропорту для комфорту і здоров’я людей.

Потреби в авіаперевезеннях постійно ростуть, і літаки, вантажівки-самоскиди, пасажирські автобуси, службові автобуси, багажні вагони, автомобілі для прибиральників і вантажівки громадського харчування ще більше викликають проблеми систем фільтрації повітря. Більшість з цих транспортних засобів з дизельними двигунами і працюють в безпосередній близькості від воріт і інших місць очікування пасажирів. Як наслідок, вони є ймовірним джерелом більшості забруднень всередині терміналів і інших будівель аеропорту.

 Як можна усунути запах в аеропортах, автовокзалах, залізничних вокзалах?

“Фільтруючі Системи України” пропонує продукти, які задовольняють всім вимогам в аеропортах для контролю як твердих частинок, так і молекулярних забруднювачів. Фільтрація частинок і молекулярна фільтрація можуть застосовуватися або в системах забору свіжого повітря, або в системах рециркуляції повітря.