Кожен склад рідкого аміаку повинен мати проектну документацію, що відповідає вимогам правил і затверджену в установленому порядку.

Склади рідкого аміаку відносяться до виробництв з вибухонебезпечними та хімічно небезпечними об’єктами. До робіт, що проводяться на них, висуваються додаткові підвищені вимоги щодо забезпечення безпеки праці і професійного рівня персоналу.

Правила поширюються на знову проектовані, реконструюються і діючі склади для зберігання рідкого аміаку: заводські, розташовані на території підприємств, які виробляють аміак, що використовують його в якості сировини або допоміжного матеріалу для випуску товарної продукції, які застосовують аміак в промислових холодильних установках або для інших цілей; перевалочні, розташовані на припортових заводах або базах водного транспорту; прирейкові, розташовані поза територією підприємств і призначені для прийому рідкого аміаку із залізничних цистерн, зберігання його в резервуарах і роздачі споживачам в автоцистерни; глибинні сільськогосподарські склади, що розміщуються на території сільськогосподарського району; роздавальні станції, розташовані в сільськогосподарських районах, які отримують аміак з аміакопроводу.

Повітряні фільтри для усунення запахів на аміачних складах

Встановлення повітряних фільтрів для усунення запахів на аміачних складах — розумний вихід із ситуації. Фільтри для очищення повітря від компанії “Фільтруючі системи України” усувають гази на заводах зберігання аміаку на 99,9%!