“Неприємний запах ще не означає шкідливий” — часто можна почути від підприємців.

Пахне – це ще не означає, що вміст шкідливих речовин в повітрі перевищує норму. Раз на місяць проводяться дослідження на межі санітарно-захисної зони підприємства (500 м). Згідно інвентаризації викидів на одному з заводів, шкідливими речовинами, які підлягають лабораторному контролю раз на місяць і викликають небезпеку при підвищеній концентрації в повітрі, є оксиди вуглецю, тверді частинки, діоксид азоту, аміак, фенол і сірководень. Особливих порушень може і не бути, але запах то нікуди не подіти. Але це не так! У нас є безпечне фільтруюче обладнання, яке допоможе на підприємствах, усуваючи зловонні запахи.

Очисні споруди запах не вбивають

У центрі відзначають, що сморід на вулиці – це не тільки запахи м’ясокомбінату, а й викиди інших підприємств, а також загазованість. Погіршення ситуації може бути пов’язано і з погодою (спека), і з пробками на дорозі в години пік.

Неприємний запах пов’язаний з переробкою відходів в кісткову муку. На м’ясокомбінаті є очисна споруда, яке перешкоджає попаданню шкідливих речовин в атмосферу. З періодичністю раз на рік зазвичай перевіряється його робота. Але потрібно розуміти, що очисні споруди не вбивають запах, вони лише зменшують концентрацію шкідливих речовин в атмосфері. Як же тоді бути?

Фільтри повітряні для усунення запахів на м’ясокомбінатах

Встановлення повітряних фільтрів для усунення запахів на м’ясокомбінатах — розумний вихід із ситуації. Фільтри для очищення повітря від компанії “Фільтруючі системи України” усувають запахи на заводах хлібам’ясокомбінатах на 99,9%!