Хімічні добрива являють собою сполуки, що містять високу концентрацію поживних речовин, необхідних для росту рослин. Крім трьох основних складових елементів, вуглецю, кисню і водню, рослинам потрібна значна кількість поживних речовин. Ці поживні речовини класифікуються як первинні поживні речовини, вторинні поживні речовини і мікроелементи.

Органічне землеробство часто залежить від таких продуктів, як гній та інші добрива для підвищення родючості грунту, скорочення побутових відходів і підтримки утилізації відходів тваринництва. Чому добрива неприємно пахнуть? Аміак (NH₃) і метан (CH₄) є двома найбільш поширеними сполуками, які виділяються при мікробному розпаді органічних сполук, які нестерпно пахнуть. 

Найважливіша річ, яку слід враховувати при дослідженні потенційних матеріалів для зменшення запахів, — це кінцеве використання продукту (гній, компостні сировини). Речовини, які допомагають зменшити сморід, додані в гній, компостуються на заводах і  використовуватися на органічних полях, тобто повинні бути безпечними. На жаль, повного уникнення запахів від гною неможливо досягти з допомогою домішок. Компанія “Фільтруючі Системи України” знає вихід із цієї ситуації.

Як ми можна усунути запах компосту, добрив?

Установка повітряних фільтрів для усунення запахів на заводах виробництвах компосту і різноманітних добрив — розумний вихід із ситуації. Фільтри для очищення повітря від компанії “Фільтруючі системи України” усувають гази і запахи повністю!