Основне завдання — усунути запахи на звалищах і станціях перевантаження твердих відходів.

Всі галузі, що працюють з відходами, за своєю природою несуть зловонні неприємні запахи. Сміття, полігони для поховання, компостування створюють сморід, яким дихають працівники і населення. Працюючи з відходами, можна зіткнутися з безліччю зборів, переносів і сортувань сміття, що переробляється і йде на вторинну сировину, та сміттям, яке не придатне для вторинної обробки. Горючі матеріали можуть також спалюватися для виробництва енергії, викликаючи більше неприємних запахів.

Обладнання компанії “Фільтруючі Системи України” довело свою ефективність у вирішенні проблем із запахом у всіх областях, що стосуються відходів та переробки сміття.

 Під час вивантаження твердих відходів або перевертанні рядів компосту посилюються неприємні запахи. Наші фільтри можуть використовуватися як для локалізації, так і для оточення компосту або звалища, для повного усунення цих неприємних запахів. 

Джерела запаху

  • Осад стічних вод виробляє сульфідні сполуки.
  • Компостування і компостування виробляють запахи азотистих сполук.
  • Гази зі смітників містять велику кількість пахучих меркаптанів.

Трансфер станції

Оскільки перевантажувальні станції використовуються для перевезення побутового та комерційного сміття, вони, як правило, знаходяться поруч з сусідами … але ніхто не хоче вдихати поряд запахи від сміття.

Обладнання компанії “Фільтруючі Системи України” може бути розташоване безпосередньо під стелею цих станцій по розвантажувального і перекидання зони для контролю запахів обробки відходів. 

Компостування осаду

Муніципальний шлам від очисних споруд часто компостується в приміщеннях, що створює серйозні проблеми з запахом. Обладнання компанії “Фільтруючі Системи України” контролює запахи навіть у великих приміщеннях для компостування.

Полігони

Місцеві закони часто можуть обмежувати використання компосту осадом стічних вод, змушуючи муніципалітети викидати його на смітник. Коли транспортні засоби скидають свої вантажі, порушуючи сполуки, що викликають запах твердих відходів, виділяються сильні запахи. 

Устаткування для фільтрації повітря ТОВ “Фільтруючі Системи України”

Зробити замовлення можна на нашому сайті через форму зворотнього зв’язку. Купити наше обладнання можна як в Києві так і по всій Україні з безкоштовною доставкою в будь-який куточок!