Надмірний тиск у трубах – наслідок помилок, допущених при проектуванні. Може привести до проривів, а тому слід усувати цю проблему. Для цього споруджується камера гаснення потоку, напору каналізації, функція якого – безпечне зменшення напору.

Що собою являє гаситель?

Колодязі гасителі напору на каналізацію – пристрій, який встановлюється на ділянках з підвищеною швидкістю руху стоків. Зазвичай монтуються вони після КНС перед надходженням стоків. Цей спосіб дозволить очисним спорудам працювати в безнапірному режимі. Гасителі – це одна з різновидів перепадних колодязів.

9-kameri-hasnennya-zapakh

Отже, вони можуть використовуватися як для зниження тиску, так і для з’єднання труб, розташованих на різній глибині, в загальну систему.

Ще одна їхня функція – підключення труб каналізації на глибині вище лотковою частини. Вони, на підставі СНІП, застосовуються при затоплених випусках в колодязі, який знаходиться в безпосередній близькості до джерела води. Важливо правильно підібрати розмір гасителя. Він визначається на підставі діаметра напірного трубопроводу.

Як боротися із запахом від камер гаснення потоку?

Компанія “Фільтруючі системи України” представляє в Україні новітні технології по боротьбі з каналізаційними газами і запахами від камер гаснення потоку. Якщо Вас турбують надокучливі запахи від каналізації, ми підберемо Вам індивідуальне обладнання. Фільтри для очистки повітря від запаху каналізації усувають запахи і поглинають гази на 99,9%.

Форма 
зворотнього
 зв'язку