Повітряні фільтри використовуються для очищення припливного повітря в системах кондиціонування і вентиляції повітря, а так само для очищення викидів забрудненого повітря. Часто використання повітряних фільтрів необхідно для підтримки заданої відповідно до технологічних вимог чистоти повітря. При проходженні повітря через систему вентиляції відбувається концентрація пилу в повітроводах, що при неякісної очищення або несвоєчасної заміни повітряних фільтрів призводить до зниження працездатності людей і виникненню різних захворювань, зміни процесів життєдіяльності організму.

Сорбційні фільтри від компанії “Фільтруючі Системи України” використовуються для видалення газів і запахів, а також токсичних речовин в приватних будинках і котеджах.

повітряний фільтр для квартири, дому, котеджу, офісу

Кому підійдуть фільтри для очищення повітря

Страждаєте від частих нападів алергії? Ми знаємо спосіб як позбавити вас від алергену в будинку без допомоги лекарств.Очістітель повітря позбавить вас від поганого самопочуття.

При виборі фільтра повітря, в першу чергу, потрібно звернути увагу на його головний параметр – фільтруючий елемент. Чим більше ступенів очищення у приладу, тим краще він очищає приміщення від пилу, алергенів і інших мікрочастинок. Повітряні фільтри від “Фільтруючих Систем України” видаляють гази, запахи на 99,9%. Ми подбаємо про Ваше здоров’я!

Що ще потрібно знати про побутові повітряні фільтри

Сучасний будинок і офіс наповнені електронікою, яка в результаті роботи виробляє велику кількість позитивно заряджених іонів. Крім того, в навколишнє атмосферу потрапляє велика кількість вихлопних газів, викиди промислових підприємств, повітря насичене різними запахами і алергенами. Коли людина вдихає, її легені наповнюються повітрям, насиченим пилом, бактеріями, димом, брудом. У ньому можуть бути присутніми хвороботворні бактерії, пиловий кліщ і алергени. Щоб захистити себе і своїх близьких від наслідків дихання забрудненим повітрям, треба придбати кліматичну техніку для будинку. Звертайтесь до наших спеціалістів, ми з радістю Вам допоможемо!

Виникли питання?

    Завантажуйте каталог повітряних фільтрів за посиланням нижче.

    Отримайте безкоштовний підбір фільтруючого обладнання від компанії “Фільтруючі Системи України” в будь-який зручний для Вас час! Для зручності зворотнього звязку пропонуємо скористатися опитувальним листом. Заповніть його інформацією і відправте на нашу електронну адресу. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами найближчим часом.