Будь-які легкозаймисті токсичні і отруйні речовини викликають сильні запахи. Вони виробляються у величезних кількостях по всьому світу, щоб забезпечити добрива, сечовину для смол, вибухових речовин і волокон, таких як нейлон і т.д. Він також використовується в якості газу-холодоагенту: це застосування збільшується зі зникненням ХФУ. Інше застосування полягає в підтримці стерильності запасів води після обробки хлором і діоксидом сірки.

Як приклад можна привести Окис вуглецю, який не має запаху і кольору, є найбільш поширеним токсичним газом. Маючи щільність, схожу з повітрям, він легко змішується і легко вдихається. Це відомий «тихий вбивця» в домашніх умовах.

Будь-який процес, в якому відбувається неповне згоряння вуглецевого палива, може привести до утворення окису вуглецю. Наприклад: бензинові та дизельні двигуни, вугільні, газові та масляні котли, і навіть коптильні. Його присутність в шахтах пов’язано з повільним спалюванням вугілля. Він також використовується в величезних кількостях в якості дешевого хімічного відновника, наприклад, у виробництві сталі та інших процесах рафінування та термічної обробки металів, а також у виробництві метанолу по реакції з воднем.

Як уникнути вибухів і усунути токсичні гази 

Встановлення повітряних фільтрів для усунення токсичних запахів — розумний вихід із ситуації. Фільтри для очищення повітря від компанії “Фільтруючі системи України” усувають гази хімікатів на 99,9%!