Розподільча каналізаційна камера — резервуар для прийому стічних вод з колекторів і рівномірного розподілу їх по очисним спорудам.

 

З метою зменшення габаритних розмірів очисних споруд та подачі на очистку найбільш забрудненої частини стоку в схемі відведення і очищення поверхневого стоку з території об’єкта передбачено пристрій розподільчої камери на об’єктах.

Роздільча камера представляє собою закритий колодязь з різним внутрішнім виконанням:

5-rozpodilni-kanalizatsiyni-kamery-zapakh

  • з водозливами різної конфігурації (прямолінійними бічними одно- і двосторонніми, криволінійними бічним з одним і двома поворотами, полігональними торцевими, кільцевими і ін);
  • з різною дальністю відльоту струменя (типу донного зливу, з вертикальною розділової стінкою з отвором в ній і без нього);
  • з сифонами, механічними пристроями і ін .;
  • комбіновані

Камера служить для поділу поверхнево-зливового стоку, встановлюється на трубопроводі безпосередньо перед очисними спорудами.

Як боротися з запахами на розподільчих камерах

Головними джерелами запаху завжди були первинні відстійники і приймально розподільчі камери, з них і треба починати процес боротьби з каналізаційними запахами.

Компанія “Фільтруючі Системи України” представляє ексклюзивні фільтруючі установки, що допомагають позбутися газів і запахів повністю. Фільтри усувають запахи в розподільчих камерах на 99,9%.

Форма 
зворотнього
 зв'язку