Часто проходять відкриття рибних магазинів на першому поверсі житлових будинків. Компанії не можуть вирішити питання: як позбутися запаху, що поширюється із магазинів. Запах риби став заважати мешканцям будинку. 

Основний запах йде не із торгового приміщення, а з підсобного, де відбувається оброблення, чистка риби, а також її зберігання. Після обстеження таких приміщень нашими фахівцями, ми маємо на 100% ідеальне фільтруюче обладнання для Вас! 

Як усунути запах від риби

Наше обладнання очищує повітря і видаляє будь-які запахи завдяки інноваційній технології, ефективно очищає повітря в виробничих і житлових приміщеннях, а також знезаражують повітря і поверхні. За рахунок генерації фільтрованого повітря, що поширюється за площею, в приміщенні можна домогтися відсутності запаху без шкоди для здоров’я людини або персоналу.

Встановивши обладнання від компанії “Фільтруючі Системи України”, запах зникає з приміщення, і проблема вирішується одразу.

Ви зіткнулися з проблемою неприємного запаху в приміщенні? Зверніться до нас, наші фахівці допоможуть Вам позбутися від запаху, видалять запах за допомогою ексклюзивного обладнання в Україні. Ми даємо гарантію видалення будь-якого запаху.

Замовте форму зворотнього дзвінка, ми Вам зателефонуємо і розкажемо всі деталі.