Хлораторні установки розміщуються в окремому ізольованому приміщенні, яке повинні мати два виходи: один безпосередньо назовні, інший через тамбур в приміщення. У хлораторної установки в окремому приміщенні дозволяється зберігати тридобовий запас хлору.

Вентиляція в хлораторній

У хлораторному приміщенні (далі – хлораторна) повинна бути припливно-витяжна механічна вентиляція з кратністю обміну повітря згідно з розрахунком відповідно до ДБН. Забір повітря для витяжки робиться з підлоги у вентиляційну трубу, верхній кінець якої повинен бути на 2 метра вище найвищої будівлі в радіусі 50 м. Вентиляційні канали хлораторної установки не повинні з’єднуватися з вентиляційною системою інших приміщень. Освітлення хлораторної виконується згідно з нормами і правилами і відповідно до ПУЕ.

Перед входом в хлораторну споруджують приміщення, в якому розміщують шафи для спецодягу і протигазів, а вхід в приміщення захищається тамбуром. Пристрої для включення вентиляції і освітлення розміщують поза приміщенням хлораторної з обов’язковою установкою світлових точок у тамбурі і зовні. Місця проходу труб і каналів через стіни і стелю хлораторної ретельно замазують і герметизують. Чи не дозволяється прокладати хлоропроводи в каналах і в тісних місцях. Двері з тамбура в хлораторну повинні мати оглядове загерметизоване вікно.

Комору обладнують механічною вентиляцією і штучним освітленням, роблять вікна. Скло вікон комори фарбують білою фарбою. Стіни приміщень повинні бути газонепроникні та з негорючого матеріалу.

Фільтри для очищення повітря в хлораторних

Вище указані важливі заходи безпеки в хлораторних приміщеннях. Щоб зменшити всі ризики, компанія “Фільтруючі системи України” презентує на українському ринку фільтри для очищення повітря від хлору в хлораторних установках.