Мета — видалення запахів з резервуарів під час їх очищення.

Перед очищенням резервуари-сховища вентилюються, щоб знизити внутрішнє газозбереження до рівня нижче його нижньої межі вибуховості (НМВ). Це дозволяє працівникам отримати безпечний доступ до резервуарів.

Під час вентиляції запахи виходять в атмосферу, створюючи незручності в вигляді неприємних запахів для сусідніх жителів, підприємств і співробітників. Очищення резервуара також призводить до простоїв виробництва, що знижує рентабельність заводу.

Устаткування компанії “Фільтруючі Системи України” ефективне для усунення більшості запахів, пов’язаних з очищенням резервуарів, включаючи:

  • дизель
  • сира нафта
  • аміни
  • феноли
  • формальдегід
  • амоній
  • діоксид сірки

Резервуари для зберігання сирої нафти

Перед очищенням резервуарів їх необхідно провітрювати, щоб знизити межі вибуху, процесом виділення запаху сирої нафти в атмосферу. Устаткування компанії “Фільтруючі Системи України” може забезпечити надійний контроль запаху навіть в 500 000 бочкових резервуарах.

Резервуари для зберігання на нафтопереробних заводах

Відпрацьовані резервуари на нафтопереробних заводах часто містять сліди нафти і дизельного палива, які можуть вийти під час очищення. У житлових районах це означає багатозатратні затримки в очікуванні сприятливих напрямків вітру. Наші фільтри для боротьби з запахами дозволяє проводити прибирання в будь-який час.

Де можна купити обладнання для фільтрації повітря

Компанія “Фільтруючі Системи України” спеціалізується на обладнанні по промисловій фільтрації повітря. Замовити його можна на нашому сайті через форму зворотнього зв’язку. Досвідчені інженери розробляють індивідуальне обладнання для нейтралізації запахів і запобігання їх впливу на людство. Купити обладнання можна в Києві, доставляємо в будь-який куточок України безкоштовно!