Контроль запахів стічних вод є одним з найбільш складних аспектів його очищення. Поганий запах від очисних споруд викликає скарги в довколишніх населених пунктах і парках. Запахи поширюється і на працівників заводу, уявіть тільки як можна працювати в таких умовах. Залишені проблеми з запахом можуть привернути негативну увагу і завдати шкоди репутації підприємствам з очищення стічних вод.

Які бувають джерела запахів у стічних водах

Не всі запахи очищення стічних вод бувають рівними. Звичайні затяжні запахи включають тухлі яйця, аміак, часник або земні запахи, викликані сірководнем (H2 S), амінами, діоксидом сірки, скатол, індол і меркаптанами. Через широкий спектр запахів і джерел запаху, для повного видалення запаху часто необхідні різні методи контролю.

Кожна галузь має свої унікальні проблемні області, які можна вирішити за допомогою нашого обладнання для боротьби з запахами.

1-stichni-vody-zapakh

Басейни з активним мулом

Оскільки басейни для активного мулу можуть бути великими і непокритими, запахи можуть вільно поширюватися в навколишні райони. Досвідчені інженери ТОВ “Фільтруючі Системи України” розробляють індивідуальне обладнання для нейтралізації запахів і запобігання їх впливу на сусідів.

Де можна купити обладнання для фільтрації повітря

ТОВ “Фільтруючі Системи України” спеціалізується на фільтруючому обладнанні. Замовити його можна на нашому сайті через форму зворотного зв’язку. Досвідчені інженери розроблять індивідуальне обладнання для нейтралізації запахів і запобігання їх впливу на людство. Купити обладнання можна в Києві, доставляємо в будь-який куточок України безкоштовно!

Форма 
зворотнього
 зв'язку